0
Bad Fallen.

Reclamatie Maestrul Betiv/znoopy

Postări Recomandate

• Numele tau: Bad Fallen
  • Numele adminului reclamat: Maestrul Betiv/znoopy
  • Ora, data, harta pe care se juca: in jur de 18:35 1/22/2918 / mirage
  • SteamID reclamant: -
  • Motivul reclamatiei: Jucam pe sv, mi-am luat gag pentru ca as fi vorbit urat ... am intrebat nu mi s a dat raspuns iar apoi in aprox 2 minute mi am luat kick de 2 ori si cand intram maestrul betiv ma injura non stop.
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei: https://imgur.com/a/C3wzS [fututi coliva ma tii de copil facut din laba]
  • Alte precizari: nu inteleg de ce znoopy a trebuit sa mi dea gag cand nici macar nu a putut da o dovada.
Editat de Bad Fallen.
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ți sa zis de zece ori că jucai monitor,erai cu un prieten tu erai tero el ct,de fiecare data când îl mută tero se baga înapoi CT,de fiecare data rămâneai ultimul in viața știai mereu unde și cum cum.

Editat de CAPONE
  • Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

Ți-am dat gag pentru că făceai "flame" ! Te-am rugat să încetezi și m-ai ignorat! Gag a fost pentru perioadă determinată! Tu crezi că îmi trebuiesc dovezi ca să dau un gag? Și nu am fi știut despre faza cu monitorizarea, dar "s-a spart" cel care îți dădea info !

Editat de znoopy

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 ore, CAPONE a spus:

Ți sa zis de zece ori că jucai monitor,erai cu un prieten tu erai tero el ct,de fiecare data când îl mută tero se baga înapoi CT,de fiecare data rămâneai ultimul in viața știai mereu unde și cum cum.

ce treaba avea prietenul ala cu mine, stiam pentru ca primeam info de la echipa :))) daca raman ultimul inseamna ca, coechipierii mei au fost omorati nu? primeam info de la ei + limbajul tau era adecvat?

"Și nu am fi știut despre faza cu monitorizarea, dar "s-a spart" cel care îți dădea info !" cu ce s a spart prietene ? mie mi a zis ca voi vreti sa mi dati ban si dupa am luat 2 kick uri.

Partajează acest post

Link spre post

1. Nu suntem prieteni!

2. Tu erai la CT iar cel care iți dădea info era la T (prin alt chat/sistem de comunicare, decât cel al cs:go).

Din punctul meu de vedere poți să te joci pe server, cu condiția să citești un pic regulamentul serverului și desigur, să îl și respecți!

Sănătate și să ne auzim de bine!

Partajează acest post

Link spre post

Salut, dacă recunoști că ai făcut "monitor" scot banul, însă să nu se mai repete

Partajează acest post

Link spre post
Acum 11 ore, Babușcă a spus:

Salut, dacă recunoști că ai făcut "monitor" scot banul, însă să nu se mai repete

de ce sa mint? nu am facut monitor, pur si simplu am primit info de la echipa era vorba de un 1v3 si acei 3 au omorat coechipieri de ai mei -_-

• Confused 1

Partajează acest post

Link spre post

Am înțeles, ți-am scos banul, ai grijă la limbajul suferind precum cel din poză.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
0