Sari la conținut
Babușcă

Sugestii server

Postări Recomandate

plugin pentru jucatori, sa vezi tara ...slot pentru VIP, sa ii atragi la pret....plugin pentru admini, sa vada tinta unuia in spectate+ceilalti jucatori prin wall...

Editat de JohnnyB69
  • Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pluginul pentru /jucatori (va fi adăugat zilele acestea, am uitat cum se numește, îl caut de 3-4 zile)... - Îl aveam deja scris pe notițele mele

VIP va fi valabil la fel următoarele zile (va avea slot, culoare la text, tag aferent și maxim 1-2 beneficii care nu vor dezechilibra jocul) - Îl aveam deja scris pe notițele mele

Să vezi prin 'pereți', ESP mai exact va fi la fel introdus zilele acestea - Îl aveam deja scris pe notițele mele

Dar mersi pentru sugestii, mai aștept ?

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

30 de runde ca in  modul competitiv.

Un plugin care sa ii blocheze pe cei care au deja vacban pe cont indiferent de joc, o data ce a bagat necredincioase pe alt joc nu va avea jena sa bage si pe go.

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post

30 de runde voi face un sondaj pe grupul de Facebook, forum și Steam și vom decide împreună daca 26 cum sunt in prezent sau 30.

Cel cu VAC este o idee bună, l-am mai avut în trecut instalat, poate revenim la el.

Mulțumim de sugestii și mai așteptăm

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Urmează in seara asta să bag filtru pentru străini, decât câteva țări să aibă acces pe server 

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

slot la VIP....in seara asta nu reuseam sa ma conectez ca era plin....si sunt interesat de slot....

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum