Sari la conținut
Babușcă

(UNBAN) - Cererile se fac în topic

Postări Recomandate

Banul rămâne, jucați cu conturile principale altfel vă veți trezi cu ban, curând va fi implementat sistemul vechi care îți va cere minim 500 ore jucate pe CSGO.

VAC nu face față și conturi care de abia au făcut level 21 tot apar pe server 🙂

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e un motiv sa dai ban 🙂 Daca cineva si a vândut contul si a cumpărat altul nu inseamna ca e codat 🙂 O sa pierdeți foarte mulți jucători daca merge ti pe premiza asta Ca daca ai ore putine esti codat.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Este un server privat cu reguli impuse de noi, nu de voi sau Valve. 

Nu este problema voastră dacă pierdem sau nu jucători.

Este un joc apărut de 7 ani și voi veniți cu conturi cu 100 ore și zei. Ori jucați cu conturile principale ori jucați pe celelalte servere pline de copii și prost optimizate.

• Like 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

am fost banat de adminul maestrul betiv pentru simplul fapt ca nu imi poate vedea orele jucate de pe profil. nu am gasit nici o regula unde scrie asa ceva si nici nu apreciez faptul ca un admin sa ma injure.

Partajează acest post

Link spre post

Salut, când un admin iti cere să-ți setezi orele jocurilor publice sunt pentru binele serverului 🙂

Setezi pe public, te verifică si pe urmă îți vezi de joc liniștit.

Ți-am scos banul, data viitoare cooperează 😛 

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

salut.problema a fost felul in care s-a comportat adminul. din experienta mea stiu ca un admin trebuie sa seteze un exemplu, nu sa injure pe cine vrea el pentru ca isi permite. nu am fost activ o perioada de timp pe cont si nu stiam ca orele sunt la privat, acum sunt vizibile. banul era de 2 ore oricum, postarea a fost din alt motiv.

Partajează acest post

Link spre post

Dovada din pacate nu este dar suntem mai multi admini care am stat spec pe tine.... si am luato in considerare ca ai AIM bot...... stiind ca esti si silver nu ai cum sa ai 34-7 scorul si 34/34 kill toate one shot //// o sa revina si martorii cu parerea lor.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 30 minute, BiBaNuL a spus:

Nickname: Bibanul
Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198011367683
Data: 2/2/2019
Adminul care te-a banat: nu stiu 
Motiv: Cica am aim dupa 5 ore jucate pe servar 
Dovada: As dorii si eu o dovada sau un demo pentru care am luat ban.

impreuna cu Capone am stat pe tine aprox 4, 5 runde, felul in care te misti si cum pozitioneti tinta sunt clar de silver, nu asta e problema, problema e ca de fiecare data cum aparea cate unu, iti zbura tinda, din pamant direct pe cap, asta ne-a dat de banuit atat mie cat si lui Capone ca ai avea aim assist 🙂

demo nu avem, in  caz ca iti va fi scos banul pe baza lipsei probei video, te asteptam pe servar!

o seara placuta! 🙂

Partajează acest post

Link spre post
Acum 58 minute, Haya a spus:

impreuna cu Capone am stat pe tine aprox 4, 5 runde, felul in care te misti si cum pozitioneti tinta sunt clar de silver, nu asta e problema, problema e ca de fiecare data cum aparea cate unu, iti zbura tinda, din pamant direct pe cap, asta ne-a dat de banuit atat mie cat si lui Capone ca ai avea aim assist 🙂

demo nu avem, in  caz ca iti va fi scos banul pe baza lipsei probei video, te asteptam pe servar!

o seara placuta! 🙂

nu stiu care e motivul dar din pacate nu am aim sau ce ziceti voi acolo, crezi ca nu a are treaba si pc ce configuratie are? , nu am afolosit niciodata un cod ceva e vb ca trebuie sa inveti un joc daca vrei sa fii bun, dar eu nu joc pt a fi bun ,joc pt placere, si am si 3,5k ore pe 1,6 si nu stiu cum de vedeti voi ca am cod . am jocul de cand a aparut joc cand am timp liber 

Partajează acest post

Link spre post

Nickname:CLauDiu!!!
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/claudiu2000/
Data:chiar acum 10min
Adminul care te-a banat:nu am nici o idee
Motiv:nustiu doar ca mi-a zis inainte cu 5min sa-mi iau ban sa pun profilu pe public si l-am pus si dupa am luat ban
Dovada: dacă există: nu am nici o dovada nu mi s-a zis nimic si am luat ban direct , nu cred ca este corect sa iau asa ban din senin doar pentru ca nu sunt la nivelul lor.

Editat de CLauDiu!!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum