Sari la conținut
Babușcă

(UNBAN) - Cererile se fac în topic

Postări Recomandate

Fiecare cerere se va face postând în acest topic!

Model:

Nickname:
Profil Steam:
Data:
Adminul care te-a banat:
Motiv:
Dovada: dacă există

INFO

Modelul trebuie respectat altfel cererea va fi respinsă din start!

Dacă există un demo înregistrat îl puteți urca pe zippyshare.com și posta în cerere.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 26.12.2018 la 17:34, Babușcă a spus:

Nickname: mEeNNtA
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/mEeNNtA/
Data: 09.01.2019
Adminul care te-a banat: Master Drunk
Motiv: WallHack
Dovada: dacă există: Nu am dovada, mi-a spus maestrul ca mi-a facut demo, propun sa-l puna sa-si dea cu parerea si ceilalti admini daca am avut sau nu wallhack. Cred ca joc de cel putin 2 ani jumatate pe serverul asta, cu moderatie bineinteles, nu am fost foarte activ, dar cred ca am adunat undeva la 300-400 de ore, ceea ce e destul de mult avand in vedere ca pe cele 2 conturi de steam am 800 de ore jucate pe cs go. In tot timpul asta n-am mai fost banuit macar de hack sau sa fi avut ban. 

I-am explicat si lui maestrul de ce am jucat de pe cont nou, deoarece acela e contul prinicpal acum. Asta e contul vechi https://steamcommunity.com/id/mEeNNtA2/ pe care n-am mai intrat de luni bune, doar acum dupa ce am primit ban pe celalat cont.

Am facut si un video in care se vede ca nu-s chiar paralel cu jocul, in general cand am AWP joc cel mai bine...Cu AWP-ul eram si cand am primit ban. 

Sper ca luati o decizie inteleapta in privinta ban-ului. Spor!

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Nickname: Sneaky (sau Sneaky_mode)
Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198033960815/
Data: 12.01.2018  
Adminul care te-a banat: nu stiu
Motiv: nu apare
Dovada:  poza 

Eram pe cache sus la heaven  l-am  auzit pe unu din main A ca a incarcat arma l-am omorat si apoi am luat ban.

Joc pe servarul asta de ceva timp, am  jucat mai mult anul trecut inainte sa se inchida serv.

Partajează acest post

Link spre post

Sneaky: Am uitat să pun mesajul despre banul tău, nu am apăsat pe "Trimite" xD

Banul a fost scos de atunci, dar cred că ai observat și tu :P

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post

Nickname: Adi.
Profil Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198077
Data:26/01/2019
Adminul care te-a banat:Capone
Motiv: Cel mai bun motiv , s a plans TNT ca de obicei ca am cod , am facut cateva fraguri s a pus capone 10 mape spec si a concluzionat ca am cod , nu  e prima data cand sunt verificat de admini i am explicat dar banul tot a venit , mi s a luat sa intru pe server de fiecare data sa nu ma pot juca in liniste ....din cauza lui TnT , daca se poate sa mi-l scoateti nu are nici o dovada Capone ca am cod , am 2000 de ore crede ca as risca sa ma joc cu cod ceva? eu nu prea cred , dar daca adminii sunt influentati de TNT regele feelingului pentru codati ...Multumesc anticipat,
Dovada: Tot serveru mai ales RazvangGaming care imi dadea dreptate si i am zis ca stiu ca o sa imi dea ban Capone pentru nimic 

PS:CAPONE NU STIE NICI COMENZILE DE ADMIN SA LE FOLOSEASCA

Editat de Adi.

Partajează acest post

Link spre post

Unu la mana cand m-am pus spec nu ai facut un frag  tot /rs scriai ......cand am fost pe invizibil minune 26-8.....si ai inceput sa zbieri  ca ai mai multe ore ca noi pe FACEIT decat avem noi in cs cand ti-am cerut contul ai dato ca nu il mai ai ca lai dat nu stiu la cine.......pe deasupra vorbesti foarte jegos si cu oamenii ,,,,,,am si oameni care mi-a confirmato nu e prima data,,,,, si cu 2000 de ore fix pix au fost jucatori cu multe peste orele tale prinsi si au primit VAC BAN...,,in plus am stat la doua mape spec nu 10  ,,,,,,,,,

BAFTA !!!

Partajează acest post

Link spre post
Acum 50 minute, CΛPӨПΣ a spus:

Unu la mana cand m-am pus spec nu ai facut un frag  tot /rs scriai ......cand am fost pe invizibil minune 26-8.....si ai inceput sa zbieri  ca ai mai multe ore ca noi pe FACEIT decat avem noi in cs cand ti-am cerut contul ai dato ca nu il mai ai ca lai dat nu stiu la cine.......pe deasupra vorbesti foarte jegos si cu oamenii ,,,,,,am si oameni care mi-a confirmato nu e prima data,,,,, si cu 2000 de ore fix pix au fost jucatori cu multe peste orele tale prinsi si au primit VAC BAN...,,in plus am stat la doua mape spec nu 10  ,,,,,,,,,

BAFTA !!!

Adumi oameni sa imi zica ca vorbesc eu jegos ba baiatule de unde scoti aberatiile astea , de la tnt nu care de cand sunt pe server comenteaza am inteles esti prieten cu el dar nui problema , lasa ca vedem ce zice si babusca care a vazut ca nu am cod si faceam si cate 45 de kiluri pe mapa , dadeam reset ca ma enervasem comenta ala intruna TNT jucatoru din pestera , si zici ca vorbesc eu jegos dar tu dai fite din tine pe server daca  un player e mai bun decat voi nu are neaparat cod vrei sa vi-l aduc pe neveu pe server sa ii dati si lui ban sa ai si tu mai multe banuri date?

Editat de Adi.

Partajează acest post

Link spre post

Ba deja ma disperi ce tot TNT ce tot il bagi pe el in vorba el ti-a cerut contul ade faceit sa vedem cate ore ai,,,,,,,,poti sa il aduci si pe Nicu de la Cazanesti

Partajează acest post

Link spre post

Lasa ca vedem noi ce se intampla , ca dovezi nu ai asa ca bafta. 

Partajează acest post

Link spre post

Banurile fără o dovadă concretă au fost scoase.

PS: Un regulament intern despre ban și alte comenzi va fi afișat în această seară pe forum.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Nickname: Starky

Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/starky241/

Data: 26.01.2019

Admin: Master Drunk

Motiv: Wallhack

Dovada nu am.

Mi a dat ban pe 2 conturi in timp de 10 minute. A pushat blue door si s a ascuns dupa un perete si a lasat usa deschisa si normal cand am vazut o deschisa ca am verificat in toate locurile. Si s-a enervat si mi a dat ban. 

Iar pe celalalt ma trezesc ca jucam si mi da ban fara sa stiu de ce... Uitati va peste demo daca exista.

Nickname: I GET RANDOM WALLBANGS
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/starky243
Data: 26.01.2019
Dovada: nu am.

La fel.

Partajează acest post

Link spre post

Nickname: Starky

Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/starky241/

Data: 26.01.2019

Admin: Master Drunk

Dovada nu am.

Mi a dat ban pe 2 conturi in timp de 10 minute. A pushat blue door si s a ascuns dupa un perete si a lasat usa deschisa si normal cand am vazut o deschisa ca am verificat in toate locurile. Si s-a enervat si mi a dat ban. 

Iar pe celalalt ma trezesc ca jucam si mi da ban fara sa stiu de ce... Uitati va peste demo daca exista.

Nickname: I GET RANDOM WALLBANGS
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/starky243
Data: 26.01.2019
Motiv: INJURII
Dovada: nu am.

Scuzati ma nu am apucat sa vad motivul. Chiar injurasem :)) deci pe asta nu vreau unban. Vreau doar pe Starky.

Partajează acest post

Link spre post

Nickname: kent
Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/kentje/
Data: 27.01.2018
Adminul care te-a banat: Nu stiu cine m-a banat, cred ca drunk master
Motiv: Nici asta nu stiu, jucam pe cache si am batut un player care era dupa cutia dupa highway, dar il stiam pt ca batuse 2 playeri de la mine din echipa. SE NUMESTE SUNET DESTEPTULE (care m-ai banat). Daca un jucator joaca mai bine ca tine, nu inseamna ca are cod!!!
Dovada: Nu am nicio dovada

Partajează acest post

Link spre post

Pe contul asta nu ma mai pot conecta pentru ca mi-am schimbat numarul de telefon si telefonul si nu mai am acces la steam guard. Le-am dat mesaj celor de la steam cum ca mi-am pierdut telefonul, mi-am pus cardul bancar drept dovada ca este contul meu, dar niciun raspuns de la ei.. in steam-ul pe care il am acum, am bagat 100 de euro in iteme si vreo 20 in level, de ce m-as juca cu cod? Nu e logic ca daca iau vac ban pierd banii? :))

Partajează acest post

Link spre post

Da, altfel nu justifici "skill-ul" în concordanță cu numărul orelor avute pe cele 2 conturi, altfel banul rămâne.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Ma pot juca dupa ce cont vreau, nu are importanta, imi poti lasa si ban-ul. Ma joc public cand ma plictisesc doar, daca prietenul tau, master drunk, nu stie sa joace.. e partea a 2-a. Multumesc o zi buna 🙂

Editat de kent112

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum